Mocowania i innowacyjne rozwiązania w CELO dla profesjonalistów

Wkręt do izolacji IPSD 80

IPSD 80 wkręt do izolacji CELO 80mm bez śruby

Opis:

IPSD 80 jest specjalnie wykonanym wkrętem do izolacji termicznych , który umożliwia niezwykle szybkie mocowanie bez mostka cieplnego w ETICS. IPSD 80 idealnie nadaje się do bezpośredniego mocowania w materiałach izolacyjnych profili połączeń ściennych i innych lekkich mocowań, takich jak czujniki ruchu, w połączeniu ze śrubą o średnicy 4,5 do 4,8 mm.

Doskonale dopasowana geometria wewnętrzna pozwala na łatwe wkręcanie śruby. Unikalną cechą jest to, że śruba może być opcjonalnie zamontowana (montaż wstępny) bezpośrednio w materiale izolacyjnym za pomocą napędu TX (TX25) lub usunięta.

Kolejną zaletą jest to, że w materiale izolacyjnym pozostaje tylko mały otwór. Specjalny wkręt IPSD 80 wykonany jest z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym, odpornego na warunki atmosferyczne i starzenie.

Przy długości 80 mm IPSD 80 może być stosowany do prawie wszystkich izolowanych fasad. Odpowiednimi materiałami izolacyjnymi są płyty styropianowe, twarde płyty piankowe, płyty styropianowe i płyty z włókien drzewnych. Dzięki charakterystycznemu gwintowi wkręt osiąga zalecaną wartość obciążenia około. 6 kg. Dzięki ostrej końcówce wiercącej innowacyjna śruba IPSD 80 może być zwykle instalowana w ETICS bez wstępnego nawiercania.
Przegląd produktów
Zalety
Zastosowanie
Do pobrania
Drukuj

Wybierz jedną z opcji wizualizacji produktów w tabeli:

Wybierz jedną z opcji wizualizacji produktów w tabeli i użyj strzałek, aby zobaczyć inne kombinacje:

Pokaż filtry

Specjalny wkręt do bezpośredniego mocowania w zewnętrznych systemach zespolonych izolacji cieplnej (ETICS) - szybko i bez mostków termicznych!

Do mocowania profili izolacyjnych, blach, profili ochronnych podstawy, osłon gzymsowych, czujników ruchu, lamp, znaków itp. W materiale izolacyjnym

Nadaje się do wkrętów do płyt wiórowych 4,5 mm

Brak wiercenia wstępnego w tynku (≤ 7 mm) dzięki ostrej końcówce wiertła

Długość 80 mm zapewnia dobre trzymanie materiału izolacyjnego

Nadaje się do otworów o średnicy ≥ 8 mm

Wykonany z wytrzymałego nylonu wzmocnionego włóknem szklanym

Dalsze specyfikacje

  • Znaki

Obszar zastosowania

  • ETICS (system kompozytowy zewnętrznej izolacji termicznej)
  • Płyta styropianowa
  • Płyty z twardej pianki
  • Płyta styropianowa
  • Płyta z prasowanego drewna

Chcesz rozwiązać wątpliwości dotyczące tego produktu?

Poproś o więcej informacji

Wybierz swój kraj

Witamy!
Odwiedzasz CELO Fixings Poland zawierający ofertę produktów dostępną w twoim regionie. Naciśnij przycisk, jeśli chcesz przejść do wersji międzynarodowej lub zamknąć to okno.

Idź do strony międzynarodowej