Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia od Poniedziałku do Piątku 8.00-16.00

+48 42 250 54 43

Kontakt

Często zadawane pytania (FAQ)

Poniżej znajdziesz kilka najczęściej zadawanych pytań, które zadają nam nasi klienci. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością Ci pomożemy.

Pytania dotyczące obsługi klienta

Posiadamy wyspecjalizowany zespół, który w każdej chwili chętnie służy pomocą techniczną. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, od wsparcia technicznego po wskazówki dotyczące instalacji, nie wahaj się z nami skontaktować.

Możesz również pobrać nasze oprogramowanie do obliczania śrub i kotew, aby pomóc w procesie projektowania i instalacji Twojego projektu.

Pytania dotyczące produktów

Ogólny

Nasze produkty z atestem ogniowym można znaleźć, szukając ikony klasy odporności ogniowej na stronie produktu. Możesz również kliknąć link, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych mocowań przeciwpożarowych.

 

ProtectFix, nasz metalowy wspornik mocujący wspornik okienny, może być używany do mocowania okien, zapewniając ochronę przed upadkiem i włamaniem w większości krajów europejskich. Sprawdź przepisy obowiązujące w Twoim kraju.

Oferujemy szeroką gamę mocowań dostosowanych do wszystkich typów zastosowań. Jeśli szukasz określonego rodzaju mocowania, ale nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, a nasz zespół z przyjemnością Ci pomoże.

Jeśli szukasz więcej informacji o naszych produktach, kliknij poniższe linki, aby uzyskać dostęp do naszych ocen ETA, deklaracji właściwości użytkowych (DoP) lub certyfikatów jakości

Nasze produkty mogą posiadać wiele różnych aprobat i certyfikatów, które oznaczyliśmy ikonami przy wszystkich naszych produktach. Jeśli potrzebujesz pomocy w zrozumieniu różnych ikon i symboli, zapoznaj się z naszym przyjaznym dla użytkownika przewodnikiem tutaj

Tak. Uchwyt multiwymiarowy Abranyl® ABT umożliwia swobodne rozszerzanie się i kurczenie rury. Dzięki naszemu opatentowanemu systemowi zamykania rury nie są zabezpieczone śrubą i nakrętką, co pozwala na ruch. ABT jest również wykonany ze zmodyfikowanego nylonu, który jest bardziej elastyczny w porównaniu z materiałami takimi jak PVC, a także dobrze radzi sobie ze zmianami temperatury.

Nasz ABT posiada również certyfikat KIWA dla plastikowych rur wodociągowych, gdzie zostały przetestowane w temperaturze +90°C

Gwoździarki gazowe i akcesoria

Tak. Nasze akcesoria do bezpośredniego mocowania zostały wykonane tak, aby ich kompatybilność była oparta na wymiarach nosa. Będą kompatybilne ze wszystkimi innymi gwoździarkami o tych samych wymiarach końcówki.

Zebraliśmy wszystkie informacje dotyczące konfiguracji gwoździarki i rozwiązywania problemów na przejrzystej stronie. Tutaj znajdziesz również filmy dotyczące konserwacji, odpowiednie akcesoria i często zadawane pytania klientów dotyczące narzędzi.

Kliknij, aby odwiedzić stronę konfiguracji FORCE ONE -- Najlepszy osadzak gazowy w swojej klasie z bogatym wyposażeniem.

Jak mogę przedłużyć gwarancję na osadzak gazowy FORCE ONE?

Twój osadzak FORCE ONE jest automatycznie objęty standardową 2-letnią gwarancją, jednak możesz ją przedłużyć do 4 lat bez dodatkowych kosztów!

Zarejestruj swoje narzędzie online, korzystając z numeru seryjnego i faktury, aby skorzystać łącznie z 4-letniej gwarancji i innych specjalnych usług, w tym 48-godzinnej naprawy narzędzia, 48-godzinnej wymiany narzędzia, bezpłatnej rocznej konserwacji i dożywotniego wsparcia technicznego CELO:

Kliknij tutaj, aby zarejestrować swoje narzędzie i dowiedzieć się więcej.

Systemy mocowań chemicznych

Okresy trwałości zapraw chemicznych są wydrukowane w katalogu i zależą od rodzaju zaprawy. Mają od 12 do 24 miesięcy.

Na każdym wkładzie drukowany jest termin przydatności do spożycia, liczony od daty produkcji.

Na przykład ResiFIX VY 300SF ma minimalny okres trwałości 18 miesięcy od daty ważności wydrukowanej na wkładzie.

Nawet otwarty i ponownie zamknięty wkład tej zaprawy może być używany przez 18 miesięcy od daty produkcji.

W większości przypadków wkład może być również używany przez kilka miesięcy dłużej, ale nie jest to w 100% gwarantowane. Decydującym czynnikiem jest wówczas to, czy dwa składniki znajdujące się w naboju można zmieszać podczas wyciskania, a materiał dobrze twardnieje. Możesz to wypróbować na wyciśniętej masie testowej.

ResiFIX VYSF może być stosowany do kotwienia prętów zbrojeniowych i innych prętów i posiada również aprobatę dla tego zastosowania, potwierdzoną przez ETA (Europejska Ocena Techniczna) Opcja 1 dla betonu spękanego.

Zaprawa chemiczna ResiFIX VY SF posiada również aprobatę do późniejszego łączenia zbrojenia. Jednak w chwili obecnej nie jest dozwolone wykonanie późniejszego połączenia zbrojenia naszą zaprawą iniekcyjną ResiFIX VY SF.

Brzmi to mylnie, ale sama zgoda nie wystarczy do późniejszego połączenia zbrojenia. Aprobata wymaga również przeszkolenia pracownika w precyzyjnym wykonywaniu połączenia zbrojenia z naszą zaprawą kompozytową. Szkolenie to musi - zgodnie ze stanem prawnym - zostać przeprowadzone przez nas w CELO. Na chwilę obecną nie oferujemy jednak takich szkoleń.

Jeśli pracownik mimo wszystko ma pewność, że zamontuje kolejne połączenie zbrojeniowe (np. jeśli przeszedł szkolenie z inną zaprawą chemiczną), to oczywiście może to zrobić, ale wtedy będzie poza aprobatą ze względu na brak przeszkolenia dla naszych produkt ResiFIX VY SF.

Podczas otwierania nowej tuby należy zawsze wyrzucić pierwsze 10 cm, ponieważ dwa składniki nie są idealnie wymieszane. Stosowanie produktu należy rozpocząć, gdy kolor jest jednolity i ciemnoszary.

Po pierwszym użyciu należy pozostawić końcówkę mieszającą na kartridżu lub wyjąć dyszę mieszającą i ponownie założyć nasadkę na gwint. Kartridż może być nadal używany do upływu daty ważności (jak nieużywany kartridż).

Jeśli nadal masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością Ci pomożemy.

Data utworzenia: 2022-11-23