Mocowania i innowacyjne rozwiązania w CELO dla profesjonalistów

Dystansowy system mocowania ResiTHERM® 16

Odporne na deszcz, czynniki atmosferyczne, mocne mocowanie na izolowanych elewacjach - z ETA!

Opis:

ResiTHERM® 16 robi różnicę! Innowacyjny produkt jest szybki, odporny na czynniki atmosferyczne, odseparowany termicznie, odporny na korozję, posiadający aprobatę ETA i wyprodukowany w Niemczech. Idealne rozwiązanie do mocowania dużych obciążeń na ocieplonych elewacjach bez mostków termicznych!

 

Jeden zestaw do wszystkich rodzajów, grubości izolacji od 60-300 mm w przypadku kotwienia w ocieplonych elewacjach wykonanych z betonu, od 60-280 mm w gazobetonie i cegle pełnej oraz 60-250 mm, gdy ocieplana ściana składa się z cegieł perforowanych. Pozwala to na dużą elastyczność aplikacji, również w innych materiałach bazowych.

 

Czarny element separacji termicznej skutecznie eliminuje mostki cieplne i chroni przed pleśnią i utratą ciepła. Jest wstępnie zmontowany, odporny na warunki atmosferyczne mocowanie wraz z uszczelnieniem EPDM

EPDM to bezpieczne uszczelnienie przed zacinającym deszczem do siły wiatru 11 (gwałtowna burza) i do 3 mm przemieszczenia, testowane zgodnie z DIN EN 12155.

 

Niezawodne, trwałe mocowanie ResiTHERM® 16 z atestem ETA jest produktem wybieranym do szerokiej gamy materiałów bazowych, a także zastosowań:

Nadaje się do betonu, gazobetonu, murów z cegły perforowanej i pełnej oraz innych materiałów budowlanych oraz szerokiego zakresu zastosowań, takiego jak markizy, zadaszenia, balkony francuskie, anteny satelitarne, klimatyzatory itp.

 

Odkryj oszczędność czasu i kosztów dzięki prostej i szybkiej instalacji przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości:

Brak ryzyka korozji dzięki wysokiej jakości stali 8.8, wraz z elementami wykonanymi ze stali nierdzewnej A4 i nylonowi wzmocnionemu włóknem szklanym, który charakteryzuje się odpornością na starzenie, warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

 

Możliwość późniejszej regulacji głębokości wkręcenia trzpienia gwintowanego M12 oraz dopasowanie indywidualne pręta gwintowanego M16 dla wielu grubości izolacji termicznej

 

ResiTHERM® 16 jest dostępny w dwóch wersjach: ocynkowanej lub A4.

Podczas gdy zewnętrzne elementy mocujące M12 są zawsze wykonane ze stali nierdzewnej A4, zestawy różnią się dla pręta gwintowanego M16. W jednym zestawie pręt gwintowany jest ocynkowany, w drugim ze stali nierdzewnej A4.

Każdy wariant można kupić w zestawie składającym się z 2 dystansowych systemów montażowych ResiTHERM® 16 oraz jednego zestawu 20 sztuk.

Przegląd produktów
Zalety
Zastosowanie
Drukuj

Wybierz jedną z opcji wizualizacji produktów w tabeli:

Wybierz jedną z opcji wizualizacji produktów w tabeli i użyj strzałek, aby zobaczyć inne kombinacje:

Pokaż filtry

Wysoka elastyczność zastosowania: Jeden zestaw do wszystkich rodzajów i grubości izolacji od 60-300 mm w betonie i 60-250 mm w cegłach perforowanych

Oszczędność czasu i kosztów dzięki prostej i szybkiej instalacji

Niezawodne, trwałe mocowanie z atestem ETA

Moduł separacji termicznej skutecznie eliminuje mostki cieplne i chroni przed pleśnią i utratą ciepła

Wstępnie zmontowane uszczelnienie EPDM odporne na warunki atmosferyczne zapewnia bezpieczne uszczelnienie przed zacinającym deszczem do siły wiatru 11 (gwałtowna burza) i do 3 mm przesunięcia, testowane zgodnie z DIN EN 12155

Możliwość późniejszej regulacji głębokości wkręcania trzpienia gwintowanego M12 oraz pręta gwintowanego M16

Stal nierdzewna A4 do montażu na zewnątrz

Wykonany z wytrzymałego nylonu wzmocnionego włóknem szklanym

Dalsze specyfikacje

 • Zadaszenia
 • Markizy
 • Klimatyzator
 • Talerze satelitarne
 • Barierki
 • Konstrukcje budowlane
 • Rolety chroniące przed słońcem
 • Ościeżnice

Obszar zastosowania

 • Beton
 • Cegła pełna
 • Bloczek wapienno-piaskowy
 • Lekkie bloczki betonowe
 • Beton komórkowy
 • Cegła otworowa
 • Cegła otworowa piaskowo-wapienna
 • Lekki pustak betonowy
 • Kamień naturalny

Chcesz rozwiązać wątpliwości dotyczące tego produktu?

Poproś o więcej informacji

Wybierz swój kraj

Witamy!
Odwiedzasz CELO Fixings Poland zawierający ofertę produktów dostępną w twoim regionie. Naciśnij przycisk, jeśli chcesz przejść do wersji międzynarodowej lub zamknąć to okno.

Idź do strony międzynarodowej