Mocowania i innowacyjne rozwiązania w CELO dla profesjonalistów

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia od Poniedziałku do Piątku

8.00-16.00

+48 42 250 54 43

whatsapp_number (whatsapp_cms_text)

Kontakt

Wsparcie techniczne

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Mamy wyspecjalizowany dział techniczny, w którym nasi  eksperci (w Hiszpanii i w Niemczech) są gotowi pomóc w każdej kwestii związanej ze śrubami, wkrętami i mocowaniami. Stoi za nami ponad 50 lat doświadczenia w opracowaniu produktów i ponad 10 lat w tworzeniu nowatorskich rozwiązań wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich 5 lat. CELO posiada młodą ekipę techniczną gotową dostarczyć Państwu indywidualny system dla obsługi inwestycji oraz stworzyć produkt pod każde wymagania.

Rozwiązujemy Państwa codzienne problemy z mocowaniami. Opracowujemy zindywidualizowane produkty dostosowane do potrzeb użytkowników, na podstawie badań opracowanych przez nasz dział techniczny oraz instalatorów i sprzedawców. Zaczynamy od skupienia uwagi na zastosowaniu, aby opracować nowe, lepsze produkty, z myślą o redukcji kosztów i szybkiej instalacji. Prowadzimy współpracę z Grupą spółek z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w sektorze  przemysłowym i budowlanym. Daje to naszym klientom bezpieczeństwo oraz zaufanie.

Data utworzenia: 2021-06-09


Wybierz swój kraj

Witamy!
Odwiedzasz CELO Fixings Poland zawierający ofertę produktów dostępną w twoim regionie. Naciśnij przycisk, jeśli chcesz przejść do wersji międzynarodowej lub zamknąć to okno.

Idź do strony międzynarodowej