Mocowania i innowacyjne rozwiązania w CELO dla profesjonalistów

Śruby do betonu

Do szybkiego i mocnego mocowania do betonu

Wkręty do betonu CELO, znane również jako kotwy do betonu, zapewniają szybki, łatwy i niezwykle mocny sposób mocowania do betonu. A co najważniejsze, do zainstalowania nie jest wymagane wbijanie za pomocą młotka. Odkryj je tutaj.

Kategorie
  • Pozycja
  • Nazwa produktu: od A do Z
  • Nazwa produktu: Z do A
  • Data utworzenia: od starszej do nowszej
  • Data utworzenia: od nowszego do starszego
Pokaż 1 - 10 z 10 przedmiotów
Pokaż 1 - 10 z 10 przedmiotów
W Ameryce Północnej bardzo popularne są wkręty do betonu, powszechnie znane pod nazwą handlową Tapcon. Śruby te zachowują się jak kotwy w betonie dzięki charakterystycznemu gwintowi, który mocno wrzyna się w boki otworu. Aby zapewnić solidne mocowanie, ważne jest, aby używać zalecanego wiertła. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc.

W kategorii kotew do betonu znajdziesz inne rozwiązania do betonu, takie jak kotwy tulejowe lub kotwy klinowe, ale nie są one szybsze i bezpieczne niż wkręty do betonu, co pozwala na montaż bliżej krawędzi z dużą wytrzymałością i wymagają jedynie wstępnie nawierconego otworu.

Wybierz swój kraj

Witamy!
Odwiedzasz CELO Fixings Poland zawierający ofertę produktów dostępną w twoim regionie. Naciśnij przycisk, jeśli chcesz przejść do wersji międzynarodowej lub zamknąć to okno.

Idź do strony międzynarodowej