Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-16.00

+48 42 250 54 43

Kontakt

CELO Polska

CELO jest przedsiębiorstwem rodzinnym oddanym projektowaniu i produkcji wkrętów i mocowań. Jest jednym z liderów w zaopatrywaniu najbardziej technicznie zaawansowanych projektów, słynącym z innowacyjnych rozwiązań i indywidualnego doboru.

Założone w 1963 roku w Barcelonie przedsiębiorstwo CELO powiększało swoją obecność i poszerzało swoje usługi poprzez strategiczne przejęcia i nieustanne inwestycje, stając się grupą globalną potrafiącą zaoferować szeroki zakres innowacyjnych produktów, wsparcie rozwoju, sprzedaż, doświadczenie w logistyce oraz wsparcie techniczne dla klientów na całym świecie.

Grupa składa się z dwóch jednostek biznesowych: CELO Screws Technology specjalizuje się w sektorze przemysłowym, takim jak samochody, elektronika użytkowa, urządzenia gospodarcze, przemysł elektryczny lub medyczny. CELO Fixings Technology specjalizuje się w sektorze budowlanym, między innymi w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, instalacjach elektrycznych, ciesielstwie (drewno i metal), izolacji oraz dekarstwie i fasadach.

Od 2019 roku działamy pod jedną marką CELO.  

Naszym celem jest rozwój i wytwarzanie innowacyjnych, wysokiej jakości produktów, które wnoszą znaczącą wartość dodaną do sektora mocowań i skracają czas montażu. Ponadto skupiamy rozwój na produktach, które wnoszą znaczący wkład „do obniżek kosztów instalacji i montażu”.

Odkryj nasze innowacyjne produkty!

Dysponując powierzchnią zakładów produkcyjnych o wielkości powyżej 20,000 metrów kwadratowych, które zaspokajają potrzeby produkcji ponad 14 milionów wkrętów dziennie i miliona elementów z tworzywa. CELO produkuje wszystko od produktów dopasowanych do wymagań klientów po specjalne mocowania na zamówienie odpowiadające potrzebom klienta. Używając najbardziej zaawansowanej technologii kształtowania na zimno (do pięciu etapów formowania), wysokiej wydajności maszyn do kształtowania gwintów, pieców do hartowania, linii cynkowania płatkowego, najnowszej technologii kontroli (laserowej i optycznej) oraz rozwiązania EDI, zapewniamy jakość naszych produktów i usług.

Nasze fabryki śrub i wkrętów znajdują się w Hiszpanii (5000m2), Chinach (7500m2) i Stanach Zjednoczonych (6800m2), zaś fabryka elementów z tworzywa zlokalizowana jest w Niemczech.

Nasze fabryki

Cztery fabryki, siedem placówek logistycznych oraz przedstawiciele handlowi w ponad trzynastu krajach umożliwiają nam realizowanie usługowych i technicznych potrzeb naszych klientów globalnie.

Obecnie firma zatrudnia ponad 460 specjalistów, od inżynierów po doradców techniczno-handlowych, zapewniając najwyższej jakości usługi na całym świecie.

Data utworzenia: 2023-09-16