Mocowania i innowacyjne rozwiązania w CELO dla profesjonalistów

Mocowania na izolacji

CELO zaprojektowało szereg mocowań, aby zapewnić szybkie, bezpieczne i profesjonalne mocowanie w płytach izolujących

Mocowania do izolacji CELO są gwarancją optymalnej izolacji termicznej zapewniającej wysoką efektywność energetyczną budynków.

Nasze mocowania są przeznaczone do pracy na różnego rodzaju izolacjach budowlanych i grubościach zgodnych z wymogami bezpieczeństwa przeciwpożarowego często potrzebnymi do mocowania izolacji.

Wysokiej jakości kołki nylonowe - wyprodukowane w Niemczech - umożliwiają szybki montaż w izolacji, jednocześnie zapobiegając powstawaniu mostków termicznych w celu zapewnienia skutecznej ochrony termicznej.

Szukasz mocowań do montażu w materiale izolującym? Przejrzyj tę sekcję, aby znaleźć wysokiej jakości nylonowe mocowania izolacyjne do szerokiej gamy zastosowań: uchwyty izolacyjne, zaślepki izolacyjne i łączniki rur deszczowych do izolowanych fasad, śruby izolacyjne do profili dachowych w wielu kolorach

  • Pokaż
Kategorie
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 14 przedmiotów
Pokaż 1 - 12 z 14 przedmiotów

Wybierz swój kraj

Witamy!
Odwiedzasz CELO Fixings Poland zawierający ofertę produktów dostępną w twoim regionie. Naciśnij przycisk, jeśli chcesz przejść do wersji międzynarodowej lub zamknąć to okno.

Idź do strony międzynarodowej