FORCE ONE konfiguracja

DOWIEDZ SIĘ, JAK SKONFIGUROWAĆ OSADZAK FORCE ONE

Zacznij oszczędzać czas i pieniądze z FORCE ONE. Niezależnie od tego, czy znasz, czy nie znasz kategorię mocowań z bezpośrednim osadzaniem, czy też wymieniłeś swoją starą gwoździarkę na FORCE ONE, mamy dla Ciebie pomoc. Śledź sekcje tej strony i dowiedz się wszystkiego.

Rejestracja i gwarancja

Zarejestruj swoje narzędzie online, aby uzyskać dodatkową dwuletnią gwarancję, plus...

 • Naprawa narzędzi w 24h
 • Wymiana narzędzia w 24h
 • 15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Bezpłatna coroczna konserwacja

Zanim zaczniesz

Jest kilka rzeczy, które zalecamy zrobić przed rozpoczęciem użytkowania gwoździarki gazowej FORCE ONE:

 • Po rozpakowaniu narzędzia upewnij się, że wszystkie części znajdują się w pudełku. Znajdź listę w FAQ tej strony
 • Przeczytaj informację dostarczoną w pudełku, aby zrozumieć wszystko na temat narzędzia. Tutaj możesz pobrać plik pdf
 • Naładuj baterię swojego nowego narzędzia
 • Skonfiguruj swojego FORCE ONE z akcesoriami premium CELO: gwoździami, ogniwem paliwowym, klipsami, uchwytami i podkładkami! Sprawdź pełną ofertę tutaj

Konfiguracja narzędzia

Teraz nadszedł czas, aby zacząć konfigurować i przygotowywać FORCE ONE do działania! Obejrzyj film z przewodnikiem krok po kroku, aby zobaczyć, jakie to szybkie i łatwe.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów

 • Upewnij się, że w magazynku znajdują się co najmniej 2 gwoździe. Ze względów bezpieczeństwa gwoździarka nie uruchomi się, gdy pojemność magazynka spadnie poniżej 2 gwoździ
 • Maksymalna długość gwoździ obsługiwanych przez magazynek to 38mm
 • Upewnij się, że akumulator jest naładowany, a ogniwo paliwowe nie jest puste

Filmy dotyczące konserwacji

Co zrobić, jeśli narzędzie nie działa? 

Pierwszą rzeczą, którą powinniśmy sprawdzić, gdy narzędzie nie działa, jest bateria, często może to oznaczać niski poziom naładowania. Wystarczy wyjąć i wymienić baterię na w pełni naładowaną.

Co zrobić, jeśli narzędzie dalej nie działa? 

Jeśli akumulator jest w pełni naładowany, a narzędzie nie działa, następną rzeczą do sprawdzenia powinno być ogniwo paliwowe. Ogniwo może działać do 1000 strzałów, więc jeśli nie wymieniłeś, być może nadszedł czas na zmianę.

Co zrobić, jeśli zaciął się gwóźdź?

Czasami gwóźdź może się zaciąć w osadzaku, co oznacza, że po naciśnięciu spustu osadzak nie chce wystrzelić. Po prostu wyłącz osadzak i użyj naszego narzędzia do usuwania zakleszczeń, aby rozwiązać problem.

Co zrobić, jeśli nie możesz popchnąć części nosowej?

Jeśli końcówka nosowa nie rusza się podczas naciskania, należy sprawdzić gwoździe w magazynku. Mechanizm zabezpieczający oznacza, że do wystrzelenia zawsze potrzebne będą co najmniej 2 gwoździe w magazynku.

Główne akcesoria do FORCE ONE

Zaprojektowany, aby zaoszczędzić czas podczas montażu rur i przewodów za pomocą gwoździarki gazowej. Wystarczy wcisnąć rurę, aby ją zainstalować!

Gwoździe magazynkowane o wysokiej wydajności, wzmocnione ząbkami, aby zapewnić optymalną przyczepność do twardych materiałów, takich jak beton i stal. Aprobata ogniowa

Gama uchwytów TBB do gwoździarki gazowej umożliwia montaż opasek kablowych. Zaprojektowany z 4 bocznymi otworami, dzięki czemu można go instalować pod każdym kątem.

Doskonała alternatywa dla plastikowych pasków do mocowania kabli i przewodów. Zapewnia bezpieczne mocowanie dzięki żebrowi podtrzymującemu dla większej stabilności i bezpiecznego trzymania. Aprobata ogniowa

Zaprojektowany do mocowania kabli, rur lub przewodów równolegle, klips zapewnia bezpieczne mocowanie dzięki żebrowi podtrzymującemu dla większej stabilności i bezpiecznego trzymania. Aprobata ogniowa

Montaż w ciągu kilku sekund przy użyciu gwoździarki gazowej! Zintegrowana część z tworzywa sztucznego zapewnia pewny chwyt na czubku gwoździarki, umożliwiając dokładną i łatwą instalację. Aprobata ogniowa.

Często zadawane pytania (FAQ)

Tak, system bezpośredniego mocowania FORCE ONE posiada aprobatę ETA. Jednak aby uzyskać aprobatę ETA, konieczne jest użycie kompletnego systemu FORCE ONE, w tym akcesoriów do wbijania gwoździ CELO i osadzaka gazowego FORCE ONE. Certyfikat ETA jest szczególnie związany z integracją i kompatybilnością tych komponentów. Aby aprobata ETA pozostała ważna, wszyscy użytkownicy muszą stosować się do naszych zalecanych produktów.

 • 1 x gwoździarka gazowa FORCE ONE

  1 x okulary ochronne

  2 x zatyczki do uszu

  2 x bateria

  1 x ładowarka

  1 x walizka do przenoszenia

  1 x narzędzie do usuwania zacięć

  1 x instrukcja obsługi

Jedno ogniwo paliwowe do FORCE ONE wystarczy na 800 strzałów.

Bateria powinna starczyć na około 3000 zdjęć.

Ogniwo paliwowe ma minimalną datę ważności 2 lata, o ile jest przechowywane w temperaturze od +5 do 25ºC.

Jeśli uważasz, że potrzebujesz części zamiennych, skontaktuj się z dystrybutorem lub przedstawicielem handlowym, który sprzedał Ci FORCE ONE, lub zadzwoń do naszego zespołu kontaktowego, a oni z przyjemnością Ci pomogą.

W większości przypadków problemy są rozwiązywane zgodnie z zaleceniami zawartymi w naszych filmach dotyczących konserwacji. Jeśli po ich przejrzeniu nadal masz problemy, skontaktuj się z dystrybutorem lub przedstawicielem handlowym.

Wybór odpowiedniego rozmiaru gwoździ może mieć wpływ na siłę jego trzymania. Zwykle rozmiar wybranego gwoździa zależy od rodzaju materiału, w który będziesz gwoździować.

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, stworzyliśmy krótki przewodnik, w którym wyjaśniamy, jak wybrać odpowiedni rozmiar gwoździa, wraz z zaleceniami dla poszczególnych materiałów i filmami montażowymi.

PODSUMOWUJĄC

Teraz możesz zacząć używać FORCE ONE w miejscu pracy. Jeśli nie masz doświadczenia z narzędziami do wbijania gwoździ, zalecamy wykonanie kilku testów strzelania w zarezerwowanym dedykowanym obszarze, co pomoże ci przyzwyczaić się do narzędzia, dostosować głębokość wbijania i sprawdzić wydajność materiału bazowego. Jeśli do tej pory oszczędzałeś czas wiercenia przy użyciu innych narzędzi do osadzania, możesz cieszyć się poprawionym wskaźnikiem mocowania nowego FORCE ONE

SKONTAKTUJ SIĘ Z POMOCĄ TECHNICZNĄ

Potrzebujesz więcej pomocy? Oszczędź czas, wypełniając nasz formularz kontaktowy online, a nasz ekspert rozwiąże problemy.

SPECJALNE SESJE Z CELO

Chcesz dowiedzieć się więcej o FORCE ONE? Umów się na wirtualną sesję lub demonstrację na miejscu z naszym zespołem ekspertów.