Mocowania i innowacyjne rozwiązania w CELO dla profesjonalistów

FORCE ONE konfiguracja

DOWIEDZ SIĘ, JAK SKONFIGUROWAĆ OSADZAK FORCE ONE

Zacznij oszczędzać czas i pieniądze z FORCE ONE. Niezależnie od tego, czy znasz, czy nie znasz kategorię mocowań z bezpośrednim osadzaniem, czy też wymieniłeś swoją starą gwoździarkę na FORCE ONE, mamy dla Ciebie pomoc. Śledź sekcje tej strony i dowiedz się wszystkiego.

Rejestracja i gwarancja

Zarejestruj swoje narzędzie online, aby uzyskać dodatkową dwuletnią gwarancję, plus...

   Naprawa narzędzi w 24h

   Wymiana narzędzia w 24h

   15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

   Bezpłatna coroczna konserwacja 

Zanim zaczniesz

Jest kilka rzeczy, które zalecamy zrobić przed rozpoczęciem użytkowania gwoździarki gazowej FORCE ONE:

   Po rozpakowaniu narzędzia upewnij się, że wszystkie części znajdują się w pudełku. Znajdź listę w FAQ tej strony

   Przeczytaj informację dostarczoną w pudełku, aby zrozumieć wszystko na temat narzędzia. Tutaj możesz pobrać plik pdf

   Naładuj baterię swojego nowego narzędzia 

  Skonfiguruj swojego FORCE ONE z akcesoriami premium CELO: gwoździami, ogniwem paliwowym, klipsami, uchwytami i podkładkami! Sprawdź pełną ofertę tutaj

Konfiguracja narzędzia

Teraz nadszedł czas, aby zacząć konfigurować i przygotowywać FORCE ONE do działania! Obejrzyj film z przewodnikiem krok po kroku, aby zobaczyć, jakie to szybkie i łatwe.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów

   Upewnij się, że w magazynku znajdują się co najmniej 2 gwoździe. Ze względów bezpieczeństwa gwoździarka nie uruchomi się, gdy pojemność magazynka spadnie poniżej 2 gwoździ

   Maksymalna długość gwoździ obsługiwanych przez magazynek to 38mm

   Upewnij się, że akumulator jest naładowany, a ogniwo paliwowe nie jest puste

Filmy dotyczące konserwacji

Co zrobić, jeśli narzędzie nie działa? 

Pierwszą rzeczą, którą powinniśmy sprawdzić, gdy narzędzie nie działa, jest bateria, często może to oznaczać niski poziom naładowania. Wystarczy wyjąć i wymienić baterię na w pełni naładowaną.

Co zrobić, jeśli zaciął się gwóźdź?

Jeśli akumulator jest w pełni naładowany, a narzędzie nie działa, następną rzeczą do sprawdzenia powinno być ogniwo paliwowe. Ogniwo może działać do 1000 strzałów, więc jeśli nie wymieniłeś, być może nadszedł czas na zmianę.

Co zrobić, jeśli nie możesz popchnąć części nosowej?

Czasami gwóźdź może się zaciąć w osadzaku, co oznacza, że po naciśnięciu spustu osadzak nie chce wystrzelić. Po prostu wyłącz osadzak i użyj naszego narzędzia do usuwania zakleszczeń, aby rozwiązać problem.

Co zrobić, jeśli narzędzie nie działa? 

Jeśli końcówka nosowa nie rusza się podczas naciskania, należy sprawdzić gwoździe w magazynku. Mechanizm zabezpieczający oznacza, że do wystrzelenia zawsze potrzebne będą co najmniej 2 gwoździe w magazynku.

Główne akcesoria do FORCE ONE

Zaprojektowany, aby zaoszczędzić czas podczas montażu rur i przewodów za pomocą gwoździarki gazowej. Wystarczy wcisnąć rurę, aby ją zainstalować!

Gwoździe magazynkowane o wysokiej wydajności, wzmocnione ząbkami, aby zapewnić optymalną przyczepność do twardych materiałów, takich jak beton i stal. Aprobata ogniowa

Gama uchwytów TBB do gwoździarki gazowej umożliwia montaż opasek kablowych. Zaprojektowany z 4 bocznymi otworami, dzięki czemu można go instalować pod każdym kątem.

Doskonała alternatywa dla plastikowych pasków do mocowania kabli i przewodów. Zapewnia bezpieczne mocowanie dzięki żebrowi podtrzymującemu dla większej stabilności i bezpiecznego trzymania. Aprobata ogniowa

Zaprojektowany do mocowania kabli, rur lub przewodów równolegle, klips zapewnia bezpieczne mocowanie dzięki żebrowi podtrzymującemu dla większej stabilności i bezpiecznego trzymania. Aprobata ogniowa

Montaż w ciągu kilku sekund przy użyciu gwoździarki gazowej! Zintegrowana część z tworzywa sztucznego zapewnia pewny chwyt na czubku gwoździarki, umożliwiając dokładną i łatwą instalację. Aprobata ogniowa.

Często zadawane pytania (FAQ)

Co zawiera pudełko FORCE ONE?
 • 1 x gwoździarka gazowa FORCE ONE

  1 x okulary ochronne

  2 x zatyczki do uszu

  2 x bateria

  1 x ładowarka

  1 x walizka do przenoszenia

  1 x narzędzie do usuwania zacięć

  1 x instrukcja obsługi

Jak długo wystarcza jedno ogniwo paliwowe?

Jedno ogniwo paliwowe do FORCE ONE wystarczy na 800 strzałów.

Jak długo działa bateria?

Bateria powinna starczyć na około 3000 zdjęć.

Czy ogniwo paliwowe ma datę ważności?

Ogniwo paliwowe ma minimalną datę ważności 2 lata, o ile jest przechowywane w temperaturze od +5 do 25ºC.

Czy mogę kupić części zamienne do FORCE ONE?

Jeśli uważasz, że potrzebujesz części zamiennych, skontaktuj się z dystrybutorem lub przedstawicielem handlowym, który sprzedał Ci FORCE ONE, lub zadzwoń do naszego zespołu kontaktowego, a oni z przyjemnością Ci pomogą.

Co powinienem zrobić, jeśli moje narzędzie nie działa prawidłowo?

W większości przypadków problemy są rozwiązywane zgodnie z zaleceniami zawartymi w naszych filmach dotyczących konserwacji. Jeśli po ich przejrzeniu nadal masz problemy, skontaktuj się z dystrybutorem lub przedstawicielem handlowym.

PODSUMOWUJĄC

Teraz możesz zacząć używać FORCE ONE w miejscu pracy. Jeśli nie masz doświadczenia z narzędziami do wbijania gwoździ, zalecamy wykonanie kilku testów strzelania w zarezerwowanym dedykowanym obszarze, co pomoże ci przyzwyczaić się do narzędzia, dostosować głębokość wbijania i sprawdzić wydajność materiału bazowego. Jeśli do tej pory oszczędzałeś czas wiercenia przy użyciu innych narzędzi do osadzania, możesz cieszyć się poprawionym wskaźnikiem mocowania nowego FORCE ONE

SKONTAKTUJ SIĘ Z POMOCĄ TECHNICZNĄ

Potrzebujesz więcej pomocy? Oszczędź czas, wypełniając nasz formularz kontaktowy online, a nasz ekspert rozwiąże problemy.

SPECJALNE SESJE Z CELO

Chcesz dowiedzieć się więcej o FORCE ONE? Umów się na wirtualną sesję lub demonstrację na miejscu z naszym zespołem ekspertów.

Wybierz swój kraj

Witamy!
Odwiedzasz CELO Fixings Poland zawierający ofertę produktów dostępną w twoim regionie. Naciśnij przycisk, jeśli chcesz przejść do wersji międzynarodowej lub zamknąć to okno.

Idź do strony międzynarodowej