Mocowania i innowacyjne rozwiązania w CELO dla profesjonalistów

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia od Poniedziałku do Piątku

8.00-16.00

+48 42 250 54 43

Kontakt

Cele i wartości

Celem CELO jest oferowanie „oszczędności czasu” naszym klientom i profesjonalistom. Czasu poświęconego na to, czego ich firmy naprawdę potrzebują, czasu na to, aby wydajniej montować, być innowacyjnym, zdobywać nowe projekty… oraz czasu, aby się nim dzielić.

Naszą WIZJĄ jest projektowanie innowacyjnych produktów i usług, aby zyskać czas dla klientów poprzez udoskonalanie wydajności w zarządzaniu, instalacji i montażu.

WARTOŚCI CELO:

  •    Zobowiązanie i zaangażowanie

Okazywanie pozytywnego nastawienia, szanowanie wartości firmy, współpracowników i klientów na tym samym poziomie zaangażowania i pracowitości.

  •     Skupienie na profesjonalistach i rozwiązaniach

Umiejętność wspomagania i wspierania profesjonalistów, sprostanie ich oczekiwaniom i technicznym wymaganiom dzięki możliwości rozpoznania potrzeb i szybkim wprowadzaniu rozwiązań.

  •      Umiejętność pracy w zespole

Poczucie przynależności do zespołu i współpraca z innymi, zaangażowanie w osiąganiu wspólnych celów, tworzenie przyjemnej atmosfery i poświęcanie osobistych celów na rzecz tych, które można osiągnąć w grupie.

  •      Współpraca międzynarodowa

Globalna wizja biznesu oraz ocena wpływu naszej pracy na skalę globalną. Otwarty umysł oraz szacunek względem kultur innych krajów.

  •      Ciągły rozwój i innowacja

Polega na tworzeniu rozwiązań technicznych, nowych koncepcji i innych, rewolucyjnych praktyk w celu radzenia sobie z codziennymi sytuacjami i zastosowaniami.

  •      Jakość pracy

Maksymalna konsekwencja wykonywania pracy należycie i na czas. Praca w możliwe najlepszy sposób poprzez zachowanie wydajnych, przejrzystych i prostych procesów pracy.

Aby umocnić nasze wartości, oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości wyrobów w postaci wkrętów, śrub i technicznie zaawansowanych mocowań, które zapewnią klientom wartość dodaną. CELO jest firmą głęboko zaangażowaną w zapewnienie jakości na każdym poziomie działalności za pośrednictwem polityki jakości i struktury finansowania wdrożonej poprzez wewnętrzne zasady i kontrole, oraz z aprobatą i zgodnością z certyfikatami zgodności w ramach międzynarodowych norm, takich jak ISO 9001:2008.