Rozwiązania dla dystrybutorów

Zrozumienie, że każdy dystrybutor jest wyjątkowy, jest ważne, dlatego dostosowujemy się do każdego z nich. Niezależnie od tego, czy chodzi o informacje o produktach i wsparcie techniczne, niestandardowe ekspozycje, czy dostarczanie materiałów potrzebnych do stworzenia wielokanałowej kampanii, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci się rozwijać.

Punkt sprzedaży

System Pick and Mix

Nasze ekspozytory Pick 'n' Mix to idealne rozwiązanie, aby zapewnić wrażenia skrojone na miarę. Twoi klienci mogą otrzymać dokładnie to, czego chcą, bez zastanawiania się, co zrobią ze wszystkimi pozostałościami.

Zasoby online

Jeśli chcesz stworzyć wielokanałowe połączenie między centrami dystrybucji a sklepem internetowym, jesteśmy w stanie pomóc Ci we współpracy w tworzeniu zasobów online, takich jak banery i obrazy na stronie głównej.

Wykonane na zamówienie ekspozytory

Chcesz wypełnić określoną przestrzeń lub chcesz nadać swojej przestrzeni inny wygląd? Daj nam znać! Możemy współpracować, aby dostarczyć Ci ekspozycję, z której możesz być dumny w swoim centrum dystrybucyjnym.

Materiały do druku

Katalogi, ulotki, plakaty - to świetne sposoby informowania klientów o produktach, które sprzedajesz, a także dostarczania dodatkowych informacji o produktach, o tym, jak działają i gdzie działają najlepiej.

Informacje o produkcie

Nasz wyspecjalizowany zespół techniczny jest do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebujesz. Zapewnienie spersonalizowanej pomocy w rozwiązywaniu pytań technicznych.

Możemy dostarczyć do pobrania wszystkie nasze katalogi i ulotki, a także dokumenty techniczne (ETA), deklaracje właściwości użytkowych (DoP), karty charakterystyki i certyfikaty jakości.

Klienci zadają Ci pytania dotyczące procesu instalacji? Na naszym kanale YouTube znajdziesz wiele filmów o naszych produktach oraz o tym, jak je prawidłowo zainstalować.

Zaplecze biurowe

Aby zapewnić bezproblemową współpracę z CELO, zapewniamy również pomoc w back office, aby upewnić się, że Twoje płatności i bazy danych są najbardziej aktualne.

Pliki danych produktów

Uzyskaj nasze najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje o produktach bezpośrednio do swoich baz danych, dzięki czemu możesz szybko odpowiadać na zapytania klientów i nie kazać im czekać.

EDI transfer

Łatwy i wydajny w użyciu nasz system transferu EDI oznacza, że możesz łatwo zarządzać swoimi zamówieniami i nie musisz śledzić irytujących dokumentów.

Jesteśmy tutaj, aby wspierać naszych sprzedawców na każdym kroku. Chcemy mieć pewność, że dostarczasz odpowiednie produkty, których szukają Twoi klienci, a następnie możesz zmaksymalizować i rozwinąć swój potencjał biznesowy. Jeśli chcesz zostać sprzedawcą lub chcesz uzyskać informacje, nie wahaj się z nami skontaktować.