Rozwiązania dla wykonawców

W CELO rozumiemy, że jednym z największych wyzwań dla generalnych wykonawców jest możliwość realizacji projektów na czas przy zachowaniu najwyższych standardów. Oznacza to bardziej wydajną i ekonomiczną pracę nad projektami oraz stosowanie wysokiej jakości materiałów spełniających normy bezpieczeństwa. Naszą misją jest pomaganie firmom w osiągnięciu tego celu poprzez dostarczanie wiedzy eksperckiej i indywidualnego podejścia do każdego z potrzeb naszych klientów.

Poradniki i kalkulatory

Pomoc ekspercka

Uzyskaj porady ekspertów, jak kontynuować swój projekt. Jeśli nie masz pewności, które rozwiązanie będzie najlepsze, pozwól, aby nasz zespół specjalistów pomógł Ci znaleźć optymalne rozwiązanie.

Sekcja pobierania na naszej stronie internetowej zawiera wszystkie informacje techniczne dotyczące bezpieczeństwa, które musisz wiedzieć o produkcie, takie jak dokumenty techniczne (ETA), deklaracje właściwości użytkowych (DoP) oraz karty charakterystyki i certyfikaty jakości.

Nasz zespół techniczny jest tutaj, aby Ci pomóc, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapewnienie spersonalizowanej pomocy w odpowiedzi na pytania techniczne lub udzielenie wskazówek dotyczących instalacji.

Naszym subskrybentom dostarczamy najbardziej aktualne i istotne informacje o naszych produktach i usługach. Aby być na bieżąco z nowościami, zapisz się do naszego newslettera!

Produkty oszczędzające czas

Wykazano, że nasze produkty poprawiają wydajność użytkowników, zapewniając terminową realizację projektów. Nie tylko to, ale nasze produkty oszczędzające czas mają również duży wpływ na koszty pracy, dzięki czemu całkowity koszt pracy jest bardziej ekonomiczny.

Wkręty do betonu BTS

Nasz system bezpośredniego mocowania BTS umożliwia bezpośredni i szybki montaż w pełnych materiałach budowlanych. Idealny do cięższych ładunków i dobrej odporności na korozję.

System bezpośredniego montażu

Mocowanie bezpośrednie bez wstępnego nawiercania, osadzak gazowy FORCE ONE jest 2 razy szybszy niż osadzak zasilany akumulatorem i jest dostarczany z szeroką gamą akcesoriów.

Kotwy chemiczne

Szeroka gama trwałych i niezawodnych kotew chemicznych, w tym kotew zatwierdzonych przez ETA, do obsługi instalacji o dużym obciążeniu w szerokim zakresie zastosowań.

Jesteśmy po to, aby wspierać naszych klientów na każdym kroku, dostarczając najlepsze i najbardziej aktualne informacje potrzebne do realizacji projektów na czas w najbardziej efektywny kosztowo sposób. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.