Mocowania i innowacyjne rozwiązania w CELO dla profesjonalistów

Wkręt do izolacji IPS-H 55

Najszybsze bezpośrednie mocowanie do płyt izolacyjnych z włókien drzewnych i obwodowych płyt izolacyjnych - bez mostka termicznego!

Opis:

Wkręt do izolacji IPS-H jest wkrętem specjalnym przeznaczonym do bezpośredniego mocowania do płyt izolacyjnych z włókien drzewnych i obwodowych paneli izolacyjnych. Służy do mocowania profili ściennych, blach, profili ochronnych podstawy, maskownic, czujników ruchu, lamp, znaków itp. Bez mostków termicznych. Cecha szczególna: Krótki wkręt IPS-H o długości 55 mm doskonale nadaje się do izolacji o grubości od 60 mm.

Ze względu na ostrą końcówkę wiertła wstępne nawiercanie w tynku (do 7 mm) nie jest konieczne. Śruba jest wykonana z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym, co oznacza, że ​​jest odporny na starzenie, warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. IPS-H ma stylową płaską głowicę (Ř = 16 mm) z uszczelnieniem EPDM dla optymalnego uszczelnienia i dopasowania do podłoża. IPS jest dostępny w różnych kolorach pasujących do większości popularnych materiałów.

TX-Drive (TX25) zapewnia szybki i łatwy montaż, a charakterystyczny gwint zapewnia dobre trzymanie w płytach izolacyjnych. Wkręt można optymalnie wkręcić przez otwór przelotowy o średnicy 8 mm, który jest szczególnie powszechny w przypadku profili ściennych. Otwór umożliwia lekkie mocowanie w połączeniu ze śrubą 3,5 mm np. do czujników ruchu, lamp lub skrzynek na listy na elewacji.

Wyprodukowane w Niemczech.
Przegląd produktów
Zalety
Zastosowanie
Drukuj

Wybierz jedną z opcji wizualizacji produktów w tabeli:

Wybierz jedną z opcji wizualizacji produktów w tabeli i użyj strzałek, aby zobaczyć inne kombinacje:

Pokaż filtry

Specjalny wkręt do bezpośredniego mocowania w płytach izolacyjnych z włókien drzewnych i obwodowych panelach izolacyjnych - wyjątkowo szybki i bez mostków termicznych!

Do mocowania profili izolacyjnych, blach, profili ochronnych podstawy, osłon gzymsowych, czujników ruchu, lamp, znaków itp. W materiale izolacyjnym

Brak wiercenia wstępnego w tynku (≤ 7 mm) dzięki ostrej końcówce wiertła

Wykonany z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym z uszczelką EPDM; odporny na starzenie, warunki atmosferyczne i promieniowanie UV

Stylowa płaska głowa w różnych kolorach

Nadaje się do otworów o średnicy ≥ 8 mm

Nadaje się do lekkich mocowań w połączeniu ze śrubą Ø 3,5 mm

Dalsze specyfikacje

  • Profile do połączenia ze ścianą
  • Metalowe blachy
  • Podstawowe profile ochronne
  • Osłony gzymsu
  • Detektory ruchu
  • Lampy
  • Znaki

Obszar zastosowania

  • Płyta izolacyjna z włókna drzewnego
  • Panel izolacji obwodowej

Chcesz rozwiązać wątpliwości dotyczące tego produktu?

Poproś o więcej informacji

Wybierz swój kraj

Witamy!
Odwiedzasz CELO Fixings Poland zawierający ofertę produktów dostępną w twoim regionie. Naciśnij przycisk, jeśli chcesz przejść do wersji międzynarodowej lub zamknąć to okno.

Idź do strony międzynarodowej