Pokaż więcej

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-16.00

+48 42 250 54 43

Kontakt

Innowacyjny ResiTHERM® 16 - zwycięzca nagrody BIG SEE 2023

Draženko Ćorluka z naszego bałkańskiego zespołu reprezentuje CELO na ceremonii wręczenia nagród w Ljubljanie w październiku 2023 r.
Draženko Ćorluka z naszego bałkańskiego zespołu reprezentuje CELO na ceremonii wręczenia nagród w Ljubljanie w październiku 2023 r.

Ceremonia wręczenia nagród zwycięskiemu systemowi montażu dystansowego ResiTHERM® 16​

Po zdobyciu nagrody German Design Award 2023 za doskonały projekt, system montażu dystansowego ResiTHERM® 16 został teraz nagrodzony nagrodą BIG SEE dla Europy Południowo-Wschodniej w Lublanie w październiku 2023 r. w kategorii „Design produktu”.

Co sprawia, że ResiTHERM® 16 otrzymuje nagrody?​

ResiTHERM® 16 pomaga w mocowaniu dużych obciążeń, takich jak markizy i zadaszenia, na izolowanych fasadach. Jest to nie tylko pierwszy na rynku system montażu dystansowego z aprobatą ETA, ale wyróżnia się także szybkim procesem montażu. Oszczędzasz czas montażu dzięki zintegrowanemu pierścieniowi uszczelniającemu pod głowicą, ponieważ późniejsze uszczelnienie nie jest konieczne. Ponadto czarny moduł separacji termicznej zapewnia energooszczędną i deszczoszczelną instalację zgodnie z normą DIN EN 1027.

ResiTHERM® 16 jest dopuszczony zarówno do betonu, jak i muru. Przekonaj się o szybkim montażu:

Nagrody BIG SEE

Nagroda BIG SEE dla Europy Południowo-Wschodniej to nagroda, która skupia 21 krajów i 340 milionów ludzi z regionu Morza Adriatycko-Jońskiego, Bałkańsko-Śródziemnomorskiego i regionu Dunaju: Albanię, Austrię, Bośnię i Hercegowinę, Bułgarię, Chorwację, Cypr, Czechy, Grecję, Węgry, Izrael, Włochy, Kosowo, Maltę, Macedonię Północną, Republikę Mołdawii, Czarnogórę, Rumunię, Słowację, Słowenię, Serbię i Turcję.

BIG SEE dostrzega potencjał w kategoriach: Wizjoner, Projektowanie produktu, Projektowanie mody, Architektura, Projektowanie wnętrz, Projektowanie drewna i Projektowanie turystyki.

Chociaż wielokrotnie nagradzany produkt ResiTHERM® 16 jest produkowany w Niemczech, CELO prowadzi dystrybucję do prawie wszystkich wymienionych krajów BIG SEE, z zespołem sprzedaży i serwisu do Twojej dyspozycji oraz centrum logistycznym na Węgrzech.

Śledź nas, aby otrzymywać więcej wiadomości

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, premierami produktów i wydarzeniami dzięki naszemu biuletynowi e-mailowemu. Wpisz swój adres e-mail na dole strony, aby nie przegapić żadnych ciekawych wiadomości lub śledź nas w mediach społecznościowych.