Porównanie najlepszych gwoździarek/osadzaków - co kupić w 2021 roku?

Data utworzenia: 2021-03-17 | Data aktualizacji: 2023-03-16

W teście przeprowadzonym w celu porównania konstrukcji, wydajności i funkcjonalności niektórych z najlepszych gwoździarek na rynku, CELO FORCE ONE został oceniony jako najlepszy.

Test miał na celu zmierzenie wydajności i skuteczności 4 gwoździarek/osadzaków wiodących producentów, porównując je z takimi cechami, jak waga, wygoda i skuteczność strzelania.

Zaprojektowana do sufitowych instalacji elektrycznych i sanitarnych, FORCE ONE okazała się najlżejszą gwoździarką ważącą zaledwie 3,67 kg (8,09 funta), najmocniejszą z 105 J energii i zdolną do strzelania ponad 2 razy szybciej niż gwoździarki na baterie. Poziom naładowania akumulatora FORCE ONE był również lepszy, ponieważ był w stanie wystrzelić do 5 razy więcej gwoździ na jednym ładowaniu akumulatora. Wszystko to składa się na osadzak, który jest w stanie wstrzelić 2,84 gwoździ na sekundę, czyli 2 razy szybciej niż niektóre inne testowane osadzaki, oszczędzając instalatorowi dużo czasu.

Jest nie tylko lżejsza i mocniejsza, ale konstrukcja gwoździarki gazowej FORCE ONE pozwala również instalatorowi na większą zwinność. Smukły nos ułatwia mocowanie w trudno dostępnych miejscach, a ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodę przez długi czas

Gwoździarka gazowa, która oszczędza czas i pieniądze

1000 mocowań = 1000 zł OSZCZĘDNOŚCI!

FORCE ONE nie tylko oszczędza czas instalatora, ale jego wysoka wydajność oznacza, że możesz również zaoszczędzić pieniądze. 

Udowodniono, że FORCE ONE skraca czas instalacji, pracując 2 razy szybciej, oszczędzając nieco ponad 16 godzin przy instalacji 1000 punktów mocowania w porównaniu z tradycyjnymi systemami. W aplikacji wymagającej zainstalowania 1000 uchwytów do rur i przewodów elektrycznych instalator może zaoszczędzić 1000 zł! A kiedy pracujesz nad większymi projektami, które wymagają większej ilość mocowań, oszczędności będą się zwiększać!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile czasu i pieniędzy możesz zaoszczędzić na swoich projektach, skorzystaj z kalkulatora oszczędności FORCE ONE, aby się tego dowiedzieć.

Wybierając FORCE ONE, korzystasz z jednego z najszerszej gamy dostępnych akcesoriów do gwoździarek/osadzaków gazowych i akumulatorowych, które ułatwiają wykonywanie instalacji elektrycznych lub wodno-kanalizacyjnych. . Z ponad 50-letnim doświadczeniem CELO jest wiodącym producentem mocowań i akcesoriów, w tym projektowania i produkcji szerokiej gamy akcesoriów do FORCE ONE.

Osadzak do instalacji elektrycznych rozprowadzanych na suficie

Ogólnie rzecz biorąc, FORCE ONE okazał się najlepszym wyborem w stosunku do swoich konkurentów w 2021 r., zapewniając lżejsze i wydajniejsze wrażenia, idealne do sufitowych instalacji elektrycznych, co pozwala instalatorowi zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jeśli chcesz sam wypróbować FORCE ONE, CELO oferuje bezpłatne demonstracje, dzięki którym możesz osobiście doświadczyć wrażeń i wydajności.