Książki, których nie można przegapić w Światowy Dzień Książki 2021

Data utworzenia: 2021-04-15 | Data aktualizacji: 2022-07-27

Z okazji Światowego Dnia Książki zapytaliśmy naszych kolegów, jakie z najciekawszych książek przeczytali w kontekście budownictwa i przemysłu. Poniżej udało nam się podzielić je na 3 kategorie: przemysł budowlany, usprawnienia biznesowe i zrównoważony rozwój.

W 2020 roku pandemia koronawirusa dotknęła wszystkie obszary świata, prowadząc do zamknięcia granic i gospodarek przez kraje, wpływając na wiele międzynarodowych i lokalnych biznesów. Wraz z otwarciem gospodarek w 2021 roku wiemy, jak ważne jest to dla firm, które chcą iść naprzód i się rozwijać.

Miejmy nadzieję, że wymienione poniżej książki mogą dostarczyć informacji, które pomogą Ci zrozumieć sposób, w jaki działa branża, lub mogą wzmocnić Cię i dostarczyć pomysłów, jak poprawić przyszłość Twojej firmy lub kariery.

Przemysł budowlany

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w branży budowlanej rozumiemy, że zarządzanie czasem i zasobami to jedne z największych wyzwań stojących przed naszymi klientami. Miejmy nadzieję, Te książki będą również w stanie zapewnić wgląd w to, jak można zaoszczędzić czas i pieniądze.

Udoskonalenia biznesowe

W CELO przywiązujemy wagę do szczegółów: Small Things Matter. Dlatego uważamy, że rozwój i ulepszenia Twojej firmy można poprawić, rozwijając swój sposób myślenia, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę w branży budowlanej i instalacyjnej. Umożliwiając wprowadzanie skutecznych i trwałych zmian w Twojej firmie. Oto 2 książki, które pomogły niektórym z naszych kolegów:

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój to gorący temat na 2021 r., A wielu naszych klientów dąży do bardziej energooszczędnego sposobu pracy i koncentruje się na energii odnawialnej. Z tego powodu opracowaliśmy największą gamę mocowań izolacyjnych, aby pomóc poprawić efektywność energetyczną domów i budynków. Mamy wielu zwolenników zrównoważonego rozwoju pracujących w biurach CELO na całym świecie, a oto kilka książek, które ich zainspirowały.

Mamy nadzieję, że na naszej liście książek na rok 2021 znalazłeś coś inspirującego. Aby być na bieżąco z nowymi wiadomościami i informacjami, nie zapomnij zapisać się do naszego biuletynu poniżej.