Rozwój produktu oznacza myślenie o alternatywach

Opracowywanie innowacyjnych mocowań – wyzwania, cele, sukcesy | Wywiad

CELO Befestigungssysteme GmbH

Aplikacje przychodzą i odchodzą, ponieważ świat nieustannie się zmienia.

Na przykład zmieniają się materiały budowlane, zmieniają się metody budowania, zmieniają się przepisy, zmieniają się warunki klimatyczne i wszystko się zmienia.

Zmiany są motorem i inspiracją dla naszej innowacyjnej siły. To, co pozostaje niezmienne w każdym projekcie, to nadrzędny cel rozwoju niezawodne, trwałe i łatwe w użyciu produkty.

Cechą szczególną wtyczek jest to, że chociaż są małe, to są bardzo ważnymi komponentami, a życie i śmierć często zależą od niezawodności wtyczka.

Co jest również bardzo ekscytujące w rozwoju systemów mocowania, to ogromna różnorodność zastosowań. Dlatego należy zadbać o to, aby każdy system kotwienia był idealnie dopasowany do warunków otoczenia, w którym będzie później używany, do materiałów, do wpływów atmosferycznych. Wszystko to wymaga dokładnej koordynacji komponentów, aby system kotwienia działał niezawodnie przez długi czas.

Najbardziej ekscytujące w rozwoju produktu jest to, że zawsze masz nowe i różnorodne zadania, współpracujesz z wieloma zewnętrznymi partnerami, masz wiele interfejsów w firmie, z zakupami, produkcją, jakością.

Właściwie do wszystkich działów w firmie i że ostatecznie odnosisz sukcesy tylko wtedy, gdy naprawdę dobrze pracujesz razem jako zespół.

Jesteśmy naukowcami i rolnikami rękawowymi w jednym. Jesteśmy ekspertami materiałowymi i budowniczymi, kreatywnymi wynalazcami i skrupulatnymi kandydatami, rysownikami i ślusarzami, majsterkowicami i pracownikami zespołowymi.

A co nas wyróżnia przede wszystkim, jesteśmy odważni! Odważamy się stawić czoła nawet najtrudniejszym problemom i zawsze znajdujemy rozwiązanie!

Achim Ruppertz

Oczywiście podczas opracowywania zawsze pamiętamy o rzemieślniku i użytkowniku końcowym i staramy się opracowywać rozwiązania, które mają uniwersalne zastosowanie, ponieważ każdy rzemieślnik, każdy użytkownik końcowy chce mieć - jeśli to możliwe - jedną wtyczkę do wszystkiego. Oczywiście jest to niezwykle trudne wyzwanie, które nie jest tak łatwe do osiągnięcia.

ResiTHERM® 16

 Tym, co udało nam się ostatnio zrobić, jest jednak opracowanie kotwy do mocnych mocowań na ocieplonych elewacjach, która ma naprawdę uniwersalne zastosowanie do prawie wszystkich podłoży i prawie wszystkich rodzajów izolacji.

Oto nowy ResiTHERM 16.