Centralny szpital kliniczny CKD w Polsce centralnej

CELO uczestniczy w jednym z większych projektów w Centralnej Polsce, gdzie nasz osadzak gazowy FORCE ONE i akcesoria są wykorzystywane przy budowie centralnego szpitala klinicznego CKD w Łodzi. Mocowania CELO są kluczowe w instalacji kabli elektrycznych, które będą używane do ochrony całego szpitala przed pożarem.

Oprócz osadzaka gazowego FORCE ONE zostały zastosowane również akcesoria oszczędzające czas montażu, w tym metalowe uchwyty PFT i DFT, gwoździe XHA do twardych materiałów oraz metalowe obejmy zbiorcze CHS, stosunkowo nowy produkt na rynku.

Metalowa obejma CHS na wiele kabli została specjalnie zaprojektowana do współpracy z najpopularniejszymi osadzakami/gwoździarkami dostępnymi na rynku i jest idealnym rozwiązaniem do instalowania wielu kabli, nawet o różnych średnicach. Jest szybka i łatwa w montażu oraz ma dostęp z boku, co oznacza, że nie ma konieczności demontażu obejmy w celu dodania lub usunięcia kabli. Posiada również odporność ogniową E90, która doskonale sprawdza się w projektach takich jak centralny szpital kliniczny CKD. 

Jeśli chcesz wypróbować CHS lub inne nasze oszczędzające czas akcesoria kompatybilne z osadzakami/gwoździarkami, nie wahaj się z nami skontaktować.

Data utworzenia: 2022-07-27