Mocowania i innowacyjne rozwiązania w CELO dla profesjonalistów

Ulepszenie naszego asortymentu mocowań do pustych przestrzeni

Data utworzenia: 2021-10-27 | Data aktualizacji: 2021-11-22

Zamocowania do wnęk, zwane również mocowaniami do płyt gipsowo-kartonowych, są idealnym rozwiązaniem do mocowania nie tylko do płytowych materiałów budowlanych, ale także do mocowania do sufitów podwieszanych i cegieł perforowanych. Różne metody kotwienia zapewniają, że kołek jest bezpiecznie zakotwiony za panelem lub we wnęce, podczas gdy mocowanie może być połączone z widocznym frontem.

Mocowania do płyt gipsowo-kartonowych wytrzymują niezwykle duże obciążenia i nadają się do montażu szafek kuchennych, grzejników, lamp podwieszanych pod sufitem, obrazów lub wieszaków na ubrania. Korzystasz z szybkiego i łatwego montażu typowego dla produktów CELO.

Poniżej przedstawiamy dwa z naszych ulepszonych produktów do mocowania.

Kołek do płyt / kołek przechylny / mocowanie sprężynowe

Jak sama nazwa wskazuje, kołek do płyt, kołek przechylny lub mocowanie sprężynowe są składane lub przechylane, aby przejść przez wywiercony otwór i rozłożyć się automatycznie  za panelem lub we wnęce.

Uchwyt uniwersalny BT plus

Innowacyjny uchwyt do wnęk BT Plus oferuje szybkie i uniwersalne rozwiązanie montażowe do paneli o grubości od 10 do 70 mm i może być stosowany uniwersalnie do różnych materiałów budowlanych, takich jak panelowe materiały budowlane, płyty wiórowe, cegły perforowane z dużymi komorami i sufity szczelinowe.

Wkręt do płyt gipsowo-kartonowych / wtyk do płyt gipsowo-kartonowych

Natomiast wkręty do płyt gipsowo-kartonowych są wkręcane jak zwykle i osiągają wysokie wartości obciążenia dzięki specjalnej geometrii i charakterystycznemu gwintowi.

Kołek do płyt gipsowo-kartonowych samowiercący GKDZ

Specjalista od płyt gipsowo-kartonowych i płyt gipsowo-włóknowych umożliwia ogromną oszczędność czasu dzięki bezpośredniemu mocowaniu bez wstępnego nawiercania. Niezawodny wkręt wykonany z ciśnieniowego odlewu cynkowego może być stosowany z wkrętami do płyt wiórowych i wkrętami metrycznymi M4.

Czy masz pytania dotyczące naszej oferty mocowań do wnęk? W takim razie nie wahaj się z nami skontaktować. Nasz dział obsługi klienta z przyjemnością Ci pomoże.


Wybierz swój kraj

Witamy!
Odwiedzasz CELO Fixings Poland zawierający ofertę produktów dostępną w twoim regionie. Naciśnij przycisk, jeśli chcesz przejść do wersji międzynarodowej lub zamknąć to okno.

Idź do strony międzynarodowej