Instalacje HVAC lub instalacje elektryczne na izolowanych sufitach mogą być dość drogie i karkołomne, a ponadto istnieje wiele zastosowań, w tym rury, szyny i zaciski, które są niezbędne do montażu na suficie, w tym sufitach izolowanych lub podwieszanych.

W przypadku tradycyjnego podejścia, przy użyciu kotwy wbijanej i pręta gwintowanego, należy przewiercić materiał izolacyjny w podłożu, a następnie na ślepo włożyć kotwę przez otwór, co może być nie lada wyzwaniem...

Przedstawiamy BTS6 E long z gwintem przyłączeniowym M8!

BTS6 E Long został początkowo zaprojektowany do konkretnego zastosowania w izolowanych sufitach. Wydłużona długość wkrętu umożliwia wkręcanie w izolację o większej grubości, zapewniając szybkie i bezpieczne rozwiązanie do mocowania do izolowanych stropów betonowych.

Dodanie nowego gwintu przyłączeniowego M8 sprawia, że BTS6 E Long jest teraz idealnym wyborem do zastosowań w sufitach izolowanych lub podwieszanych z płyt kartonowo-gipsowych. Obejmuje to mocowanie obejm rurowych, szyn i profili do użytku w sektorze elektrycznym.

Dostępne referencje BTS6 E Long z gwintem M8

BTS6 E Long z gwintem M8 jest dostępny w 5 różnych długościach, dostosowanych do różnych grubości izolacji:

Dostępne referencje BTS6 E long z M8
Długość (mm) Grubość izolacji (mm) Głębokość kotwienia (mm)
9ZG685M8BTSE 85 35/50 50/35
9ZG6135M8BTSE 135 85/100 100/85
9ZG6155M8BTSE 155 105/120 120/105
9ZG6175M8BTSE 175 125/140 140/125
9ZG6195M8BTSE 195 145/160 160/145

Zalety BTS6 E Long z gwintem łączącym M8

  • Oszczędzanie czasu: mały otwór i mniej etapów instalacji
  • Aprobata ETA do betonu zarysowanego i niezarysowanego
  • Oznakowanie CE
  • Klasa odporności ogniowej R120 z głębokością kotwienia 50mm
  • Spełnione wytyczne VdS dzięki czemu nadaje się do instalacji tryskaczowych przeciwpożarowych

Jak zamontować wkręt do betonu BTS6 E M8 w izolowanych stropach?

Montaż w zaledwie 2 krokach: nawierć i wkręć!

Wkręt do betonu można zastosować bez długiego czasu oczekiwania i nie trzeba go montować razem z kołkami, ale można go wkręcić bezpośrednio w wywiercony i oczyszczony otwór.

Należy zauważyć, że aby zachować zgodność z aprobatą ETA dla wielokrotnych mocowań, należy zastosować więcej niż jedną śrubę do betonu.

Play Video

Montaż BTS6 E z łbem sześciokątnym ze zintegrowaną podkładką i metrycznym gwintem łączącym.

Podsumowując, BTS6 Long E z gwintem M8 to idealne rozwiązanie do instalacji na izolowanym suficie, szczególnie do zastosowań elektrycznych i HVAC, które wymagają zacisków i profili. Są bezpieczne i można je szybko zamontować, można je natychmiast załadować i całkowicie zdemontować.

Więcej informacji o wkrętach

Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze jakieś pytania?

Nasz zespół doradców technicznych chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące wkrętów do betonu i ogólnie technologii mocowania, możliwości zakupu i indywidualnej sytuacji montażowej na izolowanych sufitach. Odpowiemy na Twoje zapytanie za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego tak szybko, jak to możliwe.

Podaj swoje dane

Adres e-mail jest pusty lub nieprawidłowy
Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane. Skontaktuj się z nami. Wystąpił błąd związany z Twoim kontem. Skontaktuj się z nami. Osiągnąłeś miesięczny limit pobrań. Skontaktuj się z nami. Używasz ogólnego adresu e-mail, użyj swojego firmowego adresu e-mail
Firma jest puste lub nieprawidłowe
Imię jest puste lub nieprawidłowe
Nazwisko jest puste lub nieprawidłowe
Wiadomość jest pusta lub nieprawidłowa
Proszę zaakceptować politykę prywatności
There was an error while saving your request